![Q-Smart-Home Paul Neuhaus Q-VITO LED stojací lampa, antracit](https://img.homago.cz/th/product/a20/085/9d9cca89e286348fa8fcbb40c9_w200_h200.jpg)
![Q-Smart-Home Paul Neuhaus Q-ETIENNE LED stojací lampa, ocel](https://img.homago.cz/th/product/911/891/e9d391545faf25d2037ee172b7_w200_h200.jpg)
4 641 Kč
Přejít do obchodu
Stojací lampa Q-ETIENNE LED kompatibilní s technologií ZigBee se stmíváním a funkcí CCTStojací lampa Q-ETIENNE LED je vyrobena z hliníku a plastu, kulaté stínítko je ze skla. Díky svému nadčasovému designu se snadno hodí do různých prostředí a lze jej použít například v obývacím pokoji nebo pracovně. Pomocí dálkového ovládání, které je součástí dodávky, lze ovládat řadu funkcí stojací lampy. Q-ETIENNE lze stmívat a barvu světla lze podle potřeby měnit z teplé bílé na univerzální bílou. Lze vybrat nakonfigurované světelné scénáře a uložit paměťovou funkci. Díky kompatibilitě se ZigBee je možné stojací lampu integrovat do stávajícího systému chytré domácnosti. Lze jej tedy ovládat také prostřednictvím aplikace nebo hlasovým příkazem. Technické údaje/kompatibilita:- stmívatelné- teplota světla nastavitelná od teplé bílé po univerzální bílou- paměťová funkce- přepínání až 20 jednotlivých Q-lampy nebo Q-lampy do max. 3 skupin pouze jedním Q- dálkovým ovladačem- možnost připojení k ZigBee- ovládání pomocí dálkového ovladače- hlasové ovládání prostřednictvím Echo (4. Při integraci do systému chytré domácnosti na bázi ZigBee jej lze pohodlně ovládat také pomocí aplikace nebo hlasového příkazuPoznámka: Pro integraci do systému chytré domácnosti nebo ovládání pomocí aplikace je nutný můstek; ten není součástí dodávky
další informace